Nieliczne kryształy szczawianu wapnia w wyniku badania

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji moich wyników. Leukocyty 311,1 /ul, Leukocyty (w polu widz.) 56 wpw, Nabłonki płaskie 180,9 /ul Nabłonki płaskie (w polu widz.) 33 wpw, Kryształy 144,1 /ul, Kryształy (w polu widz.) 26 wpw, Erytrocyty częściowo wyługowane 2-5 w polu widz., Bakterie bardzo liczne, Kryształy szczawianu wapnia nieliczne, ALT (GPT) 31,3 U/l Jestem przerażona ponieważ wyniki są bardzo złe.

Witam! Wyniki badań wskazują na infekcję dróg moczowych. Powinny ulec normalizacji po jej przeleczeniu antybiotykiem Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie i wdroży odpowiednie leczenie.