Nieostry obraz pomimo okularów

Witam. Od kiedy pamiętam, widzę doskonale na jedno oko - gdy je zamkne, przez prawe nic nie przeczytam, obraz jest bardzo nieostry. Byłam u okulisty, okazało się, że mam wadę wzroku 5 ( w tym "nieostrym") i 2.5 w drugim. Przepisane mam okulary, natomiast martwi mnie to, że mimo " przyzwyczajenia " do okularów, obraz w tym oku dalej jest nieostry. W okularach i bez, byłam po raz drugi u okulisty, stwierdził, że oczy są zdrowe. Czy to jest normalne przy tej wadzie? Czy można zoperowac oko?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza okulisty aby recznie dobral odpowiednie okulary.