Nieprawidłowe parametry w morfologii krwi

Witam. Co może oznaczać obniżone WBC (3.2 [4..10]) przy podwyższonym LYMPH (41.6 [20..40]), PDW (16.6 [6.1..11]), MPV (12.2 [7..11]) oraz P-LCR (44.6 [6..24])? OB 2/mm

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wszystkich wyników a nie tylko ich wycinku aby móc coś więcej powiedzieć, a także wykonać bezpośrednie badanie lekarskie oraz poznać ewentualnie występujące objawy. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie lud do lekarza rodzinnego.