Nieprzyjemny zapach penisa

witam w czoraj moja dziewczyna wyczula nie mily zapach z penisa tak jak by czula rybe stwierdzila ze mialem stosunek z innom kobietom co wcale nie prawda czym moglo byc spowodowane
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie nieprzyjemny zapach penisa może być spowodowany toczącym się zapaleniem grzybiczym bądź bakteryjnym . Jeżeli zakładmy taką ewentualnošć warto udać się do lekarza rodzinnego by rozwazyc odpowiednie leczenie. Obecnej sytuacji jednak wysoka temperatura i nadmierne pocenie mogą powodować nieprzyjemny zapach genitaliów.