Nieregularne boleści i kłucia w wątrobie i jelitach

Witam, od pewnego czasu mam nieregularne bolesci i klucia w watrobie oraz w jelitach, usg watroby wykazalo cyste w watrobie a badanie krwi watroby jakie to nie wiem bylo podwyzszone, przy wyproznianiu sie kal ma czesto dziwne kolory: raz jest jasnozolty, innym razem zielono-gliniasty w sumie matowy niewyrazny kolor, czesto sa to grudki jak u krolika, jestem ciagle zmeczona, czesto budze sie w nocy i miedzy 2 a 4 w nocy dokucza mi bezsennosc, prosze o mozliwa diagnoze

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie badania laboratoryjne miała Pani wykonane. Zdecydowanie powinna mieć Pani bowiem przeprowadzoną dokładną diagnostykę funkcji wątroby pod okiem specjalisty gastroenterologa.