Nierówne strony twarzy u 20-letniego mężczyzny

Dzień dobry. Posiadam 3 wady twarzy, które są widoczne gołym okiem. 1 prawe oko jest niżej. Gdy miałem 2 lata rozbiłem łuk brwiowy, blizna ma około 2cm długości. Wydaje mi się, że to może być przyczyną asymetrii. 2 to krzywa przegroda nosowa jak i sam nos, zauważono to u mnie w szpitalu gdy miałem 7 lat. 3 nierówna żuchwa/podbródek. Gdy miałem 13-15 lat chorowałem na krzywicę, po tym okresie pojawiła się wada. Moje pytanie: czy można to wszystko jeszcze zoperować, czy jest szansa na refundację?

Przegrodę nosa wraz z korektą kształtu nosa zewnętrznego może Pan na pewno wykonać na NFZ. Jeśli chodzi o żuchwę to w znacznej mierze zależy to od współistnienia zaburzeń funkcjonowania zgryzu. Chyba warto udać się do chirurga szczękowo-twarzowego.

Szanowny Panie,
W opisanej przez Pana sytuacji jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pana twarzy do akceptowalnego wyglądu twarzy. Tak aby mógł Pan odważnie pokazać się innym.
Najlepiej zrobi Pan zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pan co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl