Nieśmiałość i dziwne uczucie w klatce piersiowej podczas zdenerwowania

Witam. Jestem dość nieśmiała osobą i szybko się denerwuje. Zauważyłem że często gdy się zdenerwuje odczuwam dziwne uczucie na klatce piersiowej i plecach, ciężko to określić, uczucie jakby przechodzi przeze mnie prąd, ktoś poparzył gorącym napojem, dziwne mrowienie. Dodam że jest to odczucie czasami jest punktowe, a czasami na całej powierzchni, głównie na plecach. Czy to normalne zjawisko?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza