Nieustannie zaczerwieniony nos

Posiadam problem w postaci czerwonego nosa. Różni się on odcieniem od reszty cery twarzy, niezależnie od pory dnia czy roku, zmienia się tylko siła zaczerwienienia. Wpływa to niekorzystnie na wygląd - wyglądam jak ktoś regularnie impregnowany alkoholem. Alkoholu nie pijam. Ponadto nos trochę "świeci".

Dzień dobry,

Z powyższego opisu wynika, że może to być rumień, jednak i tak konieczna jest konsultacja ze specjalistą.
Jeśli przypuszczenia potwierdzą się, można rozważyć wdrożenie laserowego leczenia rumienia - osobiście polecam laser Gemini.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska