Nieznaczne zaniki korowe w MR a bolesność głowy

Pacjent lat 56 badanie MR Głowy. Wynik' nieznaczne zaniki korowe. Kilka drobnych niespecyficznych ognisk hiperintensywnych (T2, FLAIR) w istocie białej półkul mózgu, zlokalizowanych w płatach czołowych, ciemieniowych i płacie skroniowym lewym-najpewniej zmiany naczyniopochodne. Nieco szerszy zbiornik móżdżkowo-rdzeniowy z obecnością torbieli pajęczynówki w tej okolicy( o wym. AP 12 mm, LP 14 mm). Proszę o informację, czy to może być przyczyną silnych całodobowych bólach głowy. Dziękuję i pozdraw

Piotr Jurczyk

Witam. Żadne ze znalezisk w MR nie tłumaczy bólów głowy o takim charakterze, należy wraz z lekarzem prowadzącym poszukać innej przyczyny. Pozdrawiam.