Nieżyt i nadźerki żołądka

Od dawna mam problmy z żołądkiem, dwunastnicą itd... wiem że mam nieżyt żołądka, liczne nadżerki, zespół gilberta, często mam także zapalenie dwunastnicy, oraz kilka innch rzeczy. Do bólu się przyzwyczaiłem, od jakiegoś czasu podczas potrzeb fizjologicznych z kałem pojawia się krew. Jednak dzisiaj się przeraziłem, bo praktycznie to była sama krew. Co mogło mi się stać? przepraszam jeśli nie jasno pisze ale jestem strasznie zdenerwowany ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się świeżej krwi w kale może być spowodowane chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza celem diagnostyki i leczenia.