Nieżyt nosa i alergie

Witam Bardzo serdecznie nazywam się Michał mam 21 lat Mieszkam na wsi otóż w wakacje czerwiec cały i trochę lipca zatykał mi się nos na powiedzmy 4 dni a póżniej był drożny od końca sierpnia i do teraz towarzyszy mi zatkany nos ale tak samo nie cały czas i do tego mam coś z gardłem boli mnie w okolicy szyj koło jabłka adama ale nie jest czerwone gardło temperatura normalna samopoczucie też czuję smak i zapach potraw ale nie wiem co to może w dzieciństwie miałem astmę sezonową i jestem alergikiem

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazują na tło alergiczne, tym bardziej że mieszka Pan na wsi.
Pozdrawiam