Niskie ciśnienie a uczucie gorąca i lęki w pomieszczeniach z małym przepływem powietrza

Od dłuższego czasu mam niskie ciśnienie 90/60 czasem 85/55. W czasie upałów źle się czuję w pomieszczeniach z małym ruchem powietrza typu blaszana hala produkcyjna z maszynami, które odprowadzają duże ilości ciepła. Jest mi wtedy gorąco, odczuwam lęk, że zaraz mi się coś stanie, ciężko jest mi ustać w miejscu - "nosi mnie". Powodem jest to niskie ciśnienie czy może być też inna przyczyna? Jak ewentualnie sobie z tym radzić?

Witam,
takie objawy nie są chorobą lecz zdrową reakcją na temperaturę.Zamiast więc tkwić w blaszaku i martwić się o objawy lękowe,trzeba założyć wentylator albo zgłosić problem do bh-powca.

Witam,
Najlepiej będzie jeśli uda się Pani na osobistą konsultację do lekarza.rodzinnego.
Pozdrawiam,
Agnieszka Balicka