Nudności i bóle brzucha oraz miejsca pod żebrami

Witam Od 24 grudnia mam bole brzucha. Najpierw bolal na srodku, pozniej z prawej strony pod zebrami a teraz z lewej strony pod zebrami. Bol teraz jest klujacy. Jest mozliwosc ze jestem w ciazy ale to nic pewnego bo minal tydzien a test wykrywa po ciaze po 2 tygodniach. Bol jest nagly i ostry. Po kilku sekundach ustaje i zaczyna spowrotem. Dnia 24 grudnia mialam takze nudnosci. Prosze o odpowiedz co to moze byc. Czy mogę poczekać do poniedziałku i iść do lekarza czy od razu jechac do szpitala?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objaw taki może byc wynikiem wielu patologii i bez wykonania badania niestety nie mogę Pani pomoc. Zalecam jak najszybsza wizyte u lekarza. Pozdrawiam