Nudności po owulacji

Czy nudnosci,ktote pojawiaja sie zawsze w okresie po owulacji i powoduja wymioty moga miec zwiazek z PMS? Angio TK glowy i pozostale wyniki USG i morfologii krwi w normie.Zwraca uwage regularnosc i cyklicznosc objawow.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże hormonalne. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.