O czym mogą świadczyć moje wyniki morfologii?

Witam, o czym mogą świadczyć takie wyniki morfologii? wbc 20 tysięcy (norma 10 tys) neutrofile podwyższone do 81 norma jest do 70 Lym za niskie o 30% MONO za wysokie MCHC za wysokie. Dziękuję za odpowiedź. Monika

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.