O czym mogą świadczyć plamy na dekolcie?

Witam pisze ponieważ mam problem i nie wiem z czym to jest dokładnie zwiazane. No więc wychodzą mi plamy najczęściej na dekoldzie i twarzy, na poszczególnych częściach ciała również. Zauważyłam to jak się denerwuje oraz jak pije alkohol oraz czasem na słońcu jak jestem to tez się pokazują, ale nie na długo. Myślę że może być to związane z ciśnieniem ale nie jestem dokładnie tego pewna. Musiałabym się udać do lekarza. Narazie pytanie kieruje tutaj i prosiłabym o pomoc. Dziękuję

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej . Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.