O czym mogą świadczyć te luźne stolce?

Mam duza nadwage, ale nie jadam jakos nadwyraz duzo, do tego po kazdym posilku musze isc do toalety i sie wyproznic, najczesciej jest to stolec luzny? Co sie dzieje z moim organizmem w ciagu 2lat przytylem ok 25kg

Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Bardzo często luźne wypróżnienia są spowodowane nadmiernym spożyciem węglowodanów, w tym słodyczy i słodkich napojów.