O czym może świadczyć odstający brzuch?

Witam. Jestem kobieta mam 169cm i wazę 50kg. Wiem ze moje bmi jest za niskie jednak ostatnio chorowałam na grypę co bardzo mnie osłabiło. Moim problemem jest brzuch - odstający wzdety zaokrąglony u dołu, jest twardy drażliwy boli, jest nieproporcjonalny do reszty ciała i chciałam się dowiedzieć jakie choroby mogą się wiązać z ta dolegliwością? Jest to tez mój duży kompleks

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim podstawowe badanie lekarskie. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.