O czym może świadczyć pęcherzyk wewnątrz jamy ustnej?

Witam, mam pewien problem. Wewnątrz jamy ustnej ( dokladnie po drugiej stronie dolnej wargi) jest taki biały bąbel, pęcherzyk, kompletnie nie wiem jak to inaczej nazwac. Pojawil sie on po tym jak ugryzlem sie w dane miejsce, po czym spuchnela mi troche warga i to miejsce, po pewnym czasie zostal tylko ten babelek Prosze o pomoc, Pozdrawiam

To może być torbielka śluzowa błony śluzowej wargi. Nie należy jej drażnić i nie nagryzać. Czasami samoistnie się zresorbuje a czasami należy ją dokładnie wyłuszczyć u dobrego chirurga głowy i szyi.