O czym świadczą dziwne bóle?

Witam, dwa miesiące temu miałam straszne bóle pod żebrami, a zwłaszcza z lewej strony. Bóle po jakimś czasie ustały, ale teraz mam anemię, meczę się szybko. Odczuwam ogólne osłabienie organizmu, zawroty głowy, bóle pod pachami. Niedawno zaobserwowałam także pojawianie się sińców i czerwonych plamek w okolicach oczu, często pojawiające się zajady na ustach. Ponadto odczuwam tak, jakby mi puchły żyły na nogach i na rekach dokładnie na dłoniach, a na dodatek rano mam strasznie zaropiałe i czerwone oczy. Dziś czułam, że moje serce wali jak oszalałe, aż czułam coś dziwnego w brzuchu (jakby tam coś było i waliło jak oszalałe). Na szczęście o kilku minutach wszystko ustało. Czy może być to coś groźnego? Ciężko jest mi się wybrać do lekarza, bo nie mieszkam w Polsce i na dodatek nie znam dobrze języka. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, z góry dziękuje i pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Opisywane dolegliwości mogą mieć związek z anemią. Niestety aby to ocenić konieczna byłaby znajomość wyników pełnej morfologii krwi, nie mówiąc już o potrzebie badania lekarskiego i zebrania dokładnego wywiadu.

Opisywane przez Panią objawy są na tyle niecharakterystyczne, ze moga dotyczyć różnych schorzeń - zarówno niegroźnych jak i groźnych. Jeżeli będzie miała Pani mozliwość proszę jednak skontaktować się - "na żywo" - z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.