O czym świadczą zawroty głowy przy konflikcie naczyniowo-nerwowym?

Witam Od kwietnia zeszłego roku kręci mi sie w glowie, a lekarze u których do tej pory byłam nie potrafią pomóc. Rezonans magnetyczny wykazał konflikt naczyniowo nerwowy nerwu 8. Neurolog u którego bylam ostatnio powiedział, że tylko operacja może mi pomóc.W piątek mam wizytę u neurochirurga.Bardzo się boję czy napewno operacja to ostateczność?

Lek. Tomasz Budlewski

Może się niestety okazać że tak. Proponuję udać się także do lekarza laryngologa