O czym świadczy niedomykalność zastawki miteralnej I/II stopień?

Witam serdecznie, kardiolog podejrzewa u mnie arytmię, zresztą zgłosiłam się do niego właśnie z kołataniami które mi strasznie utrudniają życie. Założył mi holter, wynik odebrałam, ale wizytę mam początkiem grudnia czy wynik jest dobry? Rytm całodobowy: Qrs*ów: 117225, śr. hr 92, max hr. 166 - (06:58:29), min. 57 - (00.38.25), arytmie nadkomorowe - tachykardia 113-(06:03:39), 112 HR, 192s. arytmie komorowe: pojedyncze 6176-(18:39:29), bigeminia - 4-(04:27:03,6 s), trigeminia - 80 - (02:54:25, 65HR, 15s. Podsumowanie - rytmem wiodącym jest rytm zatokowy o śr. częstości 92/min, zaburzony monomograficzną ekstraststolią komorową(6391/dobę) okresowo okładająca się w bigeminie (4 epizody-max.6sek.),bez eizodów obniżenia odc. St. Mam również niedomykalność zastawki miteralnej I/II stopień, niedomykalność zastawki aortalnej i trójdzielnej I stopnia. Z góry dziękuję za jakąś odpowiedź.

KARDIOLOG ; Najlepiej leczyć odpowiednio rozsądnie!
DO PEŁNEJ KONSULTACJI :

Ważne badanie, wywiad, stan Pacjenta, obciążenia; inne schorzenia i zażywane leki,

Pozdrawiam i zapraszam