O czym świadczy obniżony poziom testosteronu u mężczyzny?

Wszystko to co zrobiłem, robię i zrobię, może być spowodowane przez kogoś innego. Witam. Jestem mężczyzną i mam 21 lat. Wyniki testosteronu wolnego: około 42 pmol/l. Testosteronu całkowitego: 19.750 nmol/l. Co do testosteronu wolnego: wynik na kartce mieści się w granicach referencyjnych, ale z tego co wyczytałem w internecie, mam go znacznie za mało. Norma (mogę się mylić) to minimum 174 pmol/l. Objawy (subiektywnie): mało włosów na rękach, twarzy, klatce piersiowej. Libido mam akurat duże.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza endokrynologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć