O czym świadczy opuchlizna brzucha 3 tygodnie po operacji usunięcia torbieli?

Witam serdecznie. Jestem 3 tygodnie po operacji wycięcia torbieli jajnika. Jajnik miał 2-cm uszkodzenie i został zszyty po krwawieniu. W dalszym ciągu wydaje się on być opuchnięty. Opuchlizna jest widoczna w pachwinie. Czy to nadal proces gojenia się rany wewnątrz? Czy to normalne po takim czasie? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Witam. By odpowiedzieć musiałbym dotknąć brzucha, ocenić kolor - niekoniecznie oczu ;) = konieczna wizyta w gabinecie - nie ma rady - więc może do zobaczenia. Pozdrawiam.