O czym świadczy opuchlizna nogi przy stosowaniu leków na nadciśnienie?

Witam mam taki problem.Od kilku lat biorę leki na nadciśnienie i moczopędne.ostatnio zauważyłam że bardziej mam spóchnietą prawą nogę i w okolicy uda czuje mrowienie .Tak się dzieje od około pół.Doda że mam 50 lat i niestety dużą nadwagę

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakie to konkretnie leki? Może to być efekt uboczny ich stosowania albo np niewydolności krążenia. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam