O czym świadczy podwyższony poziom FT4?

Witam serdecznie leczę hashimoto euthyroxem 125. Wyniki badań TSH - 5.56 FT3 - 5.64 FT4 - 22.23 Dlaczego mam taki wysoki poziom FT4 ?? Co mi dolega jak się leczyć. Pozdrawiam

Nie podaje Pan norm laboratoryjnych dołączonych do wyników ani jednostek. Aby dobrze ustosunkować się do pytania proszę o podanie brakujących danych. Pozdrawiam serdecznie.