O czym świadczy spluwanie śliny z krwią?

witam jestem zdrowym 22 latkiem badania kontrolne wszystkie mam w normie mam tak że że raz na parę miesięcy jak odpluwam ślinę do zlewu to są w niej odrobiny krwi nie tak że mega duzo tylko takie plamki ale raz to jest raz nie ma nic nie wiem co to prozę o radę dziąsła mnie nie bolą ani nic ciśnienie w normie puls tarczyca wątroba itp nie mam kaszlu ani nic więc się nie martwię że to rak nie palę a alkohol okazyjnie raz na parę miesięcy

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna kontrolka u stomatologa, chociaż najpewniej to krew z gardła, chociaż jeśli objawy będą się powtarzać dla spokoju warto byłoby wykonać rtg płuc.
Pozdrawiam