O czym świadczy taki wynik badania?

co to znaczy-gastritis atrophica gradus minoris,fibrosis focalis mucosae et hyperplasia foveolaris

Dzień dobry, oznacza to: zapalenie zanikowe błony śluzowej żołądka małego stopnia, ogniskowe włóknienie błony śluzowej i przerost dołeczków. Proponuję kontakt z lekarzem gastroenterologiem, który na podstawie wywiadu oraz opisu badania endoskopowego zaproponuje leczenie.