O czym świadczy wydzielina z miejsca, w którym była usuwana gradówka?

Dzień dobry. 4 dni temu mialam zabieg usuniecia gradowki w znieczuleniu miejscowym. Po 24 h z opatrunkiem nastepnego dnia udalam sie na wizyte kontrolna do okulisty prowadzacego, ktory powiedzial, ze jest wszystko ok. Dostalam masc, ktora stosuje. Mam problem pobiewaz z oka z okolicy wycietej gradowki wciaz wydziela sie ciagnaca przezroczysto-biala wydzielina (szczegolnie po nocy ale takze w ciagu dnia niezaleznie od stosowania masci. Czy to normalne? Zabieg byl wykonany od wewnematrz natomiast widze na zewnatrz powieki nadal maly guzek srednicy okolo 1x2 mm Prosze o pomoc

Witam.tak.wydzielina może się sączyc po uważam os wewnątrz jest rana która nie jest zaszyta .jeżeli ni poprawi się do dni 7 będzie konieczna reoperacja. Małe guzki 1-2 mm same się wchłoną. Pozdrawiam serdecznie