O czym świadczy wynik badania MRI kręgosłupa szyjnego?
Badanie MRI kręgosłupa szyjnego Zniesienie lordozy szyjnej z wytworzeniem patologicznej kifozy. Drobne osteofity krawędzi trzonów kręgów szyjnych. Niewielki przodozmyk kręgu C3 o ok.2 mm względem kręgu C3 (tak jest napisane w opisie od lekarza). Wymiar strzałkowy kanału kręgowego kręgosłupa szyjnego wynosi 11-12mm.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Należy z wynikiem badania zgłosić się do lekarza zlecającego badanie celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.