Obecne niepoliczalne hypodensyjne, niewzmacniające się po kontraście struktury gęstości płynu
proszę o interpretację TK jamy brzusznej. Wątroba niepowiększona. W miżąszu wątroby obecne niepoliczalne hypodensyjne, niewzmacniające się po kontraście struktury gęstości płynu, największe przywnękowo w płacie prawym wielkości do 40 mm (o wyglądzie torbieli). Pęcherzyk niepowiększony, bez widocznych złogów z poziomem zagęszczonej żółci. W obrębie nerek obecne są pojedyncze struktury densyjności płynu ilością i wielkością przeważające w nerce prawej. Dolegają mi silne bóle brzucha i wzdęcia

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza zlecającego, najlepiej gastroenterologa.
Pozdrawiam