Obecność bąbla wodnego w obrębie łydki

witam u syna juz od wiosny pojawia sie maly babel wodny na łytce ktury szybko sie powieksza do ok 2 centym i peka jest rana ktura trudno sie goi bylam u dermatologa mowila ze to barszcz ale okolo tygodna temu znowu pojawil sie taki babel co sie dzieje ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do lekarza specjalności chirurgia naczyniowa celem konsultacji i diagnozy. Pozdrawiam.