Obecność płynu w obrębie kręgosłupa widoczna w MR
W pochewkach korzeni rdzeniowych poziomu C5-6 i C6-7 po stronie lewej, miejscowo wystepuja sladowe kolekcje płynowe, które posrednio swiadcza o przebytych zmianach pourazowych (o charakterze naciagniecia lub naderwania). W rzucie przebiegu korzeni tworzacych lewy splot ramienny nie spostrzezono innych zmian mogacych miec zwiazek z przebytym urazem. co mam rozumieć z tego opis rezonansu magnetycznego?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Przebieg badania tomografii komputerowej
Witam serdecznie,
Opis badania świadczyć może, że przeszedł Pan jakiś uraz w przeszłości, nawet niedalekiej, który spowodował naciągnięcie lub naderwanie struktur anatomicznych badanego obszaru. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub ortopedą w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.