Obfity i bezzapachowy śluz z pochwy

Witam. Ostatnio obserwuje u siebie bardzo dużą ilość bezbarwnego i bezzapachwoego śluzu z pochwy. Stosuje antykoncepcję hormonalną. Śluzu jest tak dużo ze zostaja mokre ślady na ubraniach. Oprócz śluzu nie mam innych dolegliwości. Wczoraj uprawilam seks i od tego czasu dokucza mi ta bardzo obfita bezzapachowa i przezroczysta wydzielina. Przypomina wode. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic stwierdzić. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.