Objawy nadczynności tarczycy a TSH i FT3

Mam objawy nadczynosc tarczycy poszedlem do endokrynologa mowie mu ze źle sie czuje, poce sie caly przy cieple, stresie, i lekkim ruchu, lekarz odsluchal mi serce ogolnie wizyta trwala 5 minut, kazal mi wykonac tsh, i ft3. Czy te badania sa wystarczajace nie musze wykonac ft4?. I jeszcze chcialem sie spytac czy nadczynnosc tarczycy mozna miec od urodzenia bo poce sie od kad pamietam i zawsze bylem przewrazliwiony na cieplo teraz.mam 21lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza endokrynologa. Ciężko jest negować zdanie lekarza badajacego.