Obniżenie tarczy międzykręgowej po wypadku samochodowym

Witam. Niedawno uległam wypadkowi 23.05 samochodowemu. Moje auto którego byłam kierowcą zostało uderzone w tył ze strony kierowcyc. Doznałam bólu karku strasznie boli mnie tył głowy czuję ucisk na tył głowy (o. potylicy), mrojwienie rąk szczególnie lewa, zawroty głowy. 3 tygodnie kołnież, zdjęcie RTG wyrównana lodoza szyjna, trzony równej wysokości , Obniżenie tarczy m-kręgowej C 4-5 i C5-6. Co to znaczy, lekarz neurolog napisał rozpoznanie T-910, czekam na wynik z TK

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz łączna interpretacja wykonanych badań. Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza neurologa.