Obniżenie wysokości krążków międzykręgowych
Proszę o pomoc w interpretacji wyników z rezonansu. Kregosłup szyjny-Obniżenie wsokości krażków międzykręgowych wielopoziomowe w odcinku szyjnym kregosłupa.Tylne uwypuklenia krążków międzykręgowych na wys.C3/C4 o szer.2.7mm;C4/C5 o szer.2.8mm oraz C6/C7 o szer.2.4mm. Opisane zmiany zwężają przednią rezerwę płynową rdzenia szyjnego oraz zachyłki boczne.

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem. Zmiany opisywane w badaniu mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.