Obniżone neutrocyty i podwyższone limfocyty

Witam .Mam wyniki a nie za bardzo rozumiem.NEU 2.23 a najmniejsze to 2.5, NEU% 40% a powinno byc 45 conajmniej, LYM% 49.3% (20.0-45.0) BASO 0.2% (0.0- 1.0) pŁYTKI KRWI PLT MPU 9.0 (9.6-12.00). PROSZE O ODPOWIEDZ JAK MOZNA

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na infekcje wirusowa. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.