Obrzęk w kolicy pępka u 33-latki

Witam. Mam ból taki szczypiący w okolicy pępka z lewej strony i zauważyłam lekki obrzęk ale przy naciskaniu nie wy czówam twardego , czuję jeszcze w tym miejscu ciepło takie mocniejsze . chciałam podkreślić że nie mam woreczka żółciowego i za dziecka leczyłam się na wrzody a obecnie mam nadkwasotę żołądka i bardzo częste wymioty z tego tytułu . proszę mi wytłumaczyć co te objawy mogą oznaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.