Obudowa zęba a prosty zgryz

Szanowni Państwo, czy przy zakładaniu na zęba odbudowy typu inlay/onlay/overlay konieczny jest prosty zgryz (tak jak np. w przypadku licówek)?

Witam, zgryz prosty jest nieprawidłowym zgryzem, prawdopodobnie chodziło Panu o zgryz prawidłowy, który jest gwarancją długowieczności licówek. W przypadku
odbudowy typu inlay/onlay nie jest wymagany zgryz prawidłowy.Pozdrawiam