Oczyszczanie jelita lekiem Fortransem

Oczyszczenie Jelita robiłam Fortransem i wspomagałam to Bisacodylem. Mam pytanie dla zdrowia,jak często można samemu w ten sposób się wypróżniać.Po Bisacodylu bolały mnie wnętrzności.

Właściwie ani jeden ani drugi lek nie służą do stałego stosowania. Jeśli cierpi Pani na zaparcia, sugerowałbym konsultacje u doświadczonego proktologa. U wielu kobiet po 65 roku życia przyczyną zaparć mogoą być rozmaite schorzenia mięśni dna miednicy. Należałoby prawdopodobnie wykonać defekografie i przezkroczowe USG i manometrę odbytu aby moc skutecznie Pani pomòc. Wiecej infirmacji na naszej stronie www.melitamedical.pl