Od czego mogą być te bóle żołądka?
Stan zapalny żołądka? Brak hp jakie leczenie. Od 4 miesięcy boli mnie górna czesc żołądka pod mostkiem, czasami promieniuje bardziej na prawą stronę. W usg liczne zlogi w pęcherzyka żółciowym, największy 12 mm. W gastroskopia wpust wiotki, poszerzony, nieszczelne, niewydolny w inwersji. Błona śluzowa w antrum różowa znadzerkami, fałdy niepogrubiale, odzwiernik szeroki. Test urazów ujemny. Od czego te bóle żołądka?. Możliwe że od kamicy? Nie mam typowych . I jaki powód zapalenia żołądka, skoro nie hp. Jakie leczenie?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Wskazania do gastroskopii
Gastroskopia to badanie, które służy ocenie stanu układu pokarmowego. Czy wiesz, jakie są wskazania do wykonania tego zabiegu? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.
Witam. Ból po prawej stronie nadbrzusza może być związany z kamicą żółciową. Nie można wykluczyć bólu na tle zapalenia błony śluzowej żołądka, której przyczyną może być stosowanie niesterydowych leków przeciwzapalnych. Opisywana w badaniu niewydolność wpustu też może być przyczyną zgagi i bólu w nadbrzuszu. Wskazana jest wizyta u internisty z wynikiem badania.