Od czego zależy dawkowanie Luteiny 50?

Witam. Obecnie biorę luteine 3 razy dziennie przez dziesięć dni, a koleżanka jedną tabletke dziennie przez 5 dni. Od czego wiec zależy dawkowanie Luteiny 50 ? Od wagi? Od wynikow progesteronu?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dawkowanie zależy przede wszystkim od leczonej choroby, wyników badań dodatkowych i odpowiedzi na ew. przeprowadzone dotychczas leczenie.