Odchudzanie 10 kg i wyrzeźbienie zgrabnych nóg

Ważę 60 kg mam wzrostu 161 i wiem ogl że moja masa jest prawidłowa ale czuję się grubo i moje nogi i brzuch też tak wygląda a bym chciała schudnąć jakieś 10 kg bo mam bal a jak ubiorę spódniczkę to się śmieją że mam grube nogi no i chciałabym ważyć ogl 48 kg ale pewnie to nie możliwe proszę o jakieś i ćwiczenia bardzo potrzebuję i Pozdrawiam

Witam serdecznie ,
oczywiście ,że jest to możliwe ale trzeba dobrać indywidualną dobrze zbilansowaną dietę. Zadnę diety alternatywne typu dukan itp.. nie polecam też żadnych głodówek ponieważ wszystkie tego typu zabiegi spowalniają nasz metabolizm co powoduje ,że pomimo utraty wagi w danym momencie później i tak przebierzemy na wadze.
Najlepszym rozwiązaniem jest zdrowe odżywianie tj 5 małych posiłków dziennie ( 3 głowne , 2 przekąski) Z chęcią pomogę w ułożeniu jadłospisu dla Pani.
Proszę o kontakt prywatnie .
Pozdrawiam,
Anna Zientalska
anna_zientalska@op.pl
www.euforiasalon.com.pl

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Prosze wykonać segmentową analizę składu ciała i okreslić jaki jest poziom tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej w Pani nogach oraz poziom tkanki tłuszczowej wisceralnej. Najprostsze ćwiczenia na nogi to popularny rowerek oraz bieganie, na brzuch 6a weidera.

Kamila Ziemann Dietetyka

A czy przypadkiem nie pije Pani mało wody? Proszę pamiętać, że jeśli właśnie tak jest, nogi dodatkowo będą puchły. Najlepiej byłoby zastosować dietę zbilansowaną, aby jadłospis był zdrowy. Co do ćwiczeń, najlepsze będą: step i bieganie (do tego warto włączyć ćwiczenia wzmacniające na nogi). Powodzenia!