Odchudzanie a zielona herbata

Witam, Pracuję ok 11-12 godzin dziennie. Jem dwa posiłki dziennie o 10 śniadanie potem obiad około godziny 19 lub 20 co zrobić żęby schudnąć. Jeść częściej w pracy?? Czy zielona herbata i woda z cytryną pomagają na odchudzanie. Dodam jeszcze, że biorę od roku tabletki antykoncepcyjne dallette

Witam,

przy diecie odchudzającej bardzo ważne jest regularne spożywanie posiłków co 3-4 godziny. Dlatego przede wszystkim musi Pani jeść częściej. Najlepiej, aby w przeciągu całego dnia zjeść 4-5 posiłków. Owszem, zielona herbata oraz woda z cytryną mogą pomagać przy redukcji masy ciała, jednak nie ma żadnych badań naukowych potwierdzających takie działanie.

Serdecznie pozdrawiam,
mgr Alicja Golonka
http://dietetyk-proporcja.pl/