Odczuwanie zgrubienia i bólu pod żebrami

Dzień dobry. Mam na imię Marcin, lat 22. W wieku 15 lat zdiagnozowano u mnie chorobę Gilberta(nie została potwierdzona ale lekkie sporadyczne zażółcenie oczu oraz podwyższony poziom bilirubiny nasuwają tę chorobę). Moje problemy zaczęły się kilka dni temu: po zjedzeniu czegokolwiek, zwłaszcza duża ilość, lub podczas odczuwania głodu czuję "napompowaną" bułę pod żebrami z lewej strony (wg.mnie śledziona). Co jest przyczyną? Boli:( Nie jem nic ciężkiego, miewam nad kwasote żołądka od 15 roku życia

Choroba Gilbarta, poza okresowym zażółceniem skóry na skutek podwyższenia poziomy bilirubiny, nie daje żadnych objawów.
Diagnostykę w Pana przypadku proponowałby zacząć od dokładnego badania USG i wizyty u doświadczonego gastroenterologa.