Oddawanie stolców o brzydkim zapachu przez niemowlaka

Witam, moje dziecko w poniedziałek będzie miało 3 tygodnie. Jest głównie karmione mlekiem modyfikowanym ponieważ ja mam bardzo mało pokarmu. Wczoraj nie robiło kupki, dzisiaj też nie, dopiero po podaniu czopka zrobiło ciemno zieloną kupkę, która niezbyt przyjemnie pachniała. Czy powinnam się martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowy epizod nie powinien być powodem do niepokoju. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości w oddawaniu stolca konieczna będzie wizyta u lekarza.