Oddychanie przez respirator przy niedowładzie czterokończynowym

błagam o pomoc gdyż opiekuje sie mamą która ma niedowład cztero-kończynowy,peg i oddycha za nią respirator. miała robione wiele badań ale bezskutecznie,gdyż oprócz boreliozy nic nie stwierdzono i przeloczono ją tylko raz antybiotykami a z tego co wiem to powinna być leczona i kontrolowana częściej.udar,choroby pnia jądra mózgu i stwardnienie zanikowe boczne i rozsiane oraz nowotwora wykluczono oraz neuroboreliozę.gdzie mogę szukać pomocy aby ktoś ją mógł zdiagnozować

Opisywany stan pacjentki jest poważny, proszę skonsultować się z neurologiem. Lekarz po zbadaniu Mamy na pewno odpowie na Pani pytania