Odklejejnie łóżyska w 39 tygodniu ciąży i utrata dziecka

odklejenie lozyska w 39 tyg.ciazy nie zapomne tego ,stracilam dziecko..dlaczego? przez cala ciaze bylo dobrze,nie moge tego pojac....

Lek. Marta Jaruchowska

Przyczyn odklejania łożyska jest bardzo dużo, m.in choroby matki takie jak nadciśnienie tętnicze, wady macicy, krótka pępowina, palenie tytoniu , itp. Przed planowaniem kolejnej ciąży radzę udać się do lekarza a póki co wskazana by była może jakas pomoc psychologiczna