Odnowienie się torbieli jajnika a powiększony brzuch

Witam.Miesiac po operacji wyluszczenie obustronnych torbieli jajnika odnowila mi sie torbiel na lewym jajniku. Mialqm kontrolne usg i bylo okey,a 9dni po na usg wukryto torbiel 4.70cm. Minelo ponad 2 tyg on usg,zauwazylam,ze znacznie mam powiekszony brzuch,czy mozliwe,z torbiel mi urosla. ? W 9 dni urosla prawie 5cm. To szybko,dlatego boje sie ze ten powiekszony brzuch to wina torbieli. Mozliwe ze urosla. ? Przyjmuje Microgynon 21.

Witaminy w ciąży

Małgorzata Panek

Bez badania USG nie mogę powiedzieć, czy powiększenie się owbodu brzucha jest spowodowane torbielą. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam